Loading...

Filmy i fotografie lotnicze wykonywane za pomocą bezzałogowych statków powietrznych stanowią ciekawą alternatywę dla zdjęć standardowych, dając możliwości, które często nie są do osiągnięcia w ujęciach z ziemi. Sposoby ich wykorzystania są bardzo szerokie i znajdują coraz większą gamę odbiorców.

Wykonane przez nas ujęcia z lotu ptaka mogą zostać wykorzystane w różnego rodzaju publikacjach i materiałach reklamowych, na stronach internetowych, plakatach lub wszelkich dokumentach, wykorzystywanych w celach promocyjnych. Mogą także stanowić ciekawy element dekoracyjny wielu dokumentów, czasopism, prezentacji bądź ofert. Odpowiednio wykonane, zawsze z uwzględnieniem Państwa sugestii, z pewnością będą zwracały uwagę odbiorców, wyróżniając się na tle konkurencji.

Zawsze dążymy do spełnienia najwyższych oczekiwań naszych klientów. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów, które dostrzegają zalety fotografii lotniczej, zarówno do osób prywatnych, gmin, instytucji jak i różnego rodzaju firm.

Szczegółowe warunki współpracy ustalamy wspólnie z Klientem, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego. W zależności od Państwa oczekiwań i przedmiotu realizacji, zakres naszych prac może obejmować wykonanie pojedynczego zdjęcia, serii składającej się z określonej liczby ujęć, filmu a także realizację całodniowej sesji.