Loading...

Wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych podczas imprez plenerowych pozwala na opracowanie filmu, pełnego ciekawych ujęć, z perspektywy, która nie jest możliwa do osiągnięcia z powierzchni ziemi a przez to często jest bardziej interesująca, zwracająca uwagę na szczegóły niedostrzegalne  na ziemi.

Oferujemy Państwu realizację filmu i fotografii lotniczych podczas różnego rodzaju imprez organizowanych przez gminy, miasta, wsie, eventy firmowe a także prywatne imprezy na świeżym powietrzu, wesela itp. Fotografujemy duże wydarzenia firmowe jak i małe przyjęcia rodzinne.

Zdjęcia wykonujemy przy wykorzystaniu dwóch dronów, w zależności od oczekiwań klienta i miejsca realizacji. Zawsze staramy się spełnić najbardziej wymagające wskazówki Klienta, dbając jednak o bezpieczeństwo uczestników zdarzenia i niezakłócanie przebiegu uroczystości.

W zależności od oczekiwań klienta jesteśmy w stanie przygotować zarówno „surowy” film, który może być wykorzystany we fragmentach jako element większej produkcji jak i opracowany, zmontowany projekt. Szczegóły oraz możliwości techniczne wykonania zlecenia ustalamy przed rozpoczęciem realizacji.

impreza-filmowanie-z-drona
event-z-drona