Loading...

Korzystanie z bezzałogowych statków powietrznych przy wykonywaniu inspekcji trudno dostępnych miejsc jest bardzo pomocne i w niedługim czasie może zastąpić dotychczas stosowane metody. Główną ich zaletą jest sama możliwość uzyskania dostępu do miejsc, które w normalnych warunkach byłyby niewygodne lub niemożliwe do osiągnięcia dla człowieka bez zaangażowania wielu osób i urządzeń.  Możliwość wzniesienia się a także małe rozmiary drona pozwalają w szybki sposób dotrzeć do wielu miejsc niewidocznych z poziomu ziemi i przeprowadzić szczegółową inspekcję, udokumentowaną zdjęciami i filmami lotniczymi.

W ramach powyższej usługi oferujemy Państwu wykonanie inspekcji i monitoringu wskazanych miejsc i obiektów. Dzięki posiadanemu sprzętowi, jesteśmy w stanie dotrzeć do określonego celu, wykonać naloty monitorujące, zgodnie ze wskazówkami Klienta i nagrać podsumowanie inspekcji w najdrobniejszych szczegółach. Nasz dron może być wdrożony w ciągu zaledwie kilku minut od przyjazdu na miejsce. Oprócz konieczności wynajmowania drogiego specjalistycznego sprzętu, oszczędzają Państwo pieniądze, czas i niwelują ewentualne zagrożenia związane z dostępem człowieka do danego miejsca.

Zapora-z-drona
Wiatrak-z-drona
PGNIG-z-drona
Inspekcja-dachu-z-drona

Powyższą usługę kierujemy zarówno do dużych podmiotów takich jak farmy wiatrowe, firmy naftowe i gazowe, farmy słoneczne ale też do mniejszych firm i podmiotów indywidualnych, które np. chcą ocenić stan swojego domu lub dachu. Możemy wykonać naloty badające stan anten, kominów, rynien, okien dachowych, zadaszeń bez wypożyczania drabin i rusztowań i bez zakłócania Państwa codziennej pracy.

Zakres naszych prac, możliwości wykonania inspekcji oraz oczekiwany efekt końcowy ustalamy wspólnie z Klientem przed rozpoczęciem prac. Naszym celem jest wykonanie monitoringu zgodnie z zaleceniami Klienta, potwierdzonego odpowiednią dokumentacją fotograficzną, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa.